Přednášejte tisícům s možností testů a certifikátů


Oslovte více zákazníků – vašim seminářem “webinářem” nebo školením zároveň.

WebinarStream.eu je služba založená na našem soukromém cloudu a je plně škálovatelná a podle potřeby jsme schopní navyšovat kapacitu seminářů.

U školení je možné použít test a jako výstup semínáře pro absolventa kurzu generujeme certifikát o absolvování kuzu, který je možné digitalně podepsat.

Staráme se o veškeré technické prostředky pro přenos seminářů, o platby posluchačů a jejich autorizaci pro danný seminář (školení).

Semináře a školení můžeme poskytovat v:

On-line – přednášející mluví on-line k posluchačům, je možné pokládat dotazy na prednášejícího a je tak zajišena diskuze nad tématem. Po skončení semináře přednášející vybere nahrané části semináře pro kompilaci na off-line verzi, aby posluchači mohli znovu kdykoliv seminář zhlédnout.

Off-line – přednášející si přednahraje školení nebo seminář dopředu a zadá kompilaci nahrávek do jednoho videa. Které si posluchači mohou spustit kdykoliv.

Všechny semináře v HD kvalitě


Vysoké rozlišení a 30 FPS (snímků za vteřinu) z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře.

Potřebujete pouze dobré a stabilní internetové připojení s uploadem alespoň 2Mbit/s pro vysílání na naše restreamovací servery.

Výhodou je i rychlejší počítač/notebook – pro hardvarovou akceleraci komprese videa – tato volba umožní snížení náročnosti na internetovou linku a plynulejší chod videa v případě horší linky.

Můžete vysílat cokoliv – obraz z webkamery nebo plochy vašeho počítače případně vaší prezentace. OBS studio funguje ve Windows i v Linuxu.

Chat živě / Chat off-line


Chatujte s posluchači v reálném čase a odpovídejte ve videu na položené dotazy.

Živá komunikace s je důležitým aspektem interakce s vašimi klienty

Chat off-line - Zajišťujeme přeposlání zprávy na Váš e-mail na který můžete posluchači odpovědět.

Sdílení souborů, studijních materiálů a podkladů


Sdílejte soubory jednoduše svým posluchačům. Nahrajte soubor a sdílejte okamžitě posluchačům.

Tuto možnost můžete využít pro bezproblémové sdílení studijních materiálů v růných formátech (pdf doc a dalších) svým posluchačům.

Soubory můžete nahrávat přímo ze svého disku jak před zahájením semináře, v jeho průběhu, tak i po skončení.

Automatické nahrávky


Naše servery automaticky nahrávají Váš seminář, následně jej zkompilují a uloží na naše servery a vymění live stream za záznam Vašeho streamu. V tento okamžik je seminář k dispozici v off-line verzi.

Zdrojové soubory semináře jsou uloženy po dobu jednoho měsíce – je zde možnost ještě videa stáhnout nebo překompilovat a upravit tak obsah videa v záznamu, případně přidat další záznam jako dodatek.

Seminář zdarma nebo placený


Nechte si zaplatit seminář – my se postaráme o autorizace plateb a každý měsíc Vám zašleme vyúčtování a autorskou odměnu za objednané a řádně zaplacené semináře.

Odměna za semináře je 80% z uvedenné ceny produktu.

Pokud chcete využít seminář Zdarma pro posluchače – cena hodiny každého přihlášeného uživatele za hodinu je 30 Kč. Seminář může být k dispozici pouze pro Vaše zákazníky použitím voucheru.

Máte zájem přednášet?
Kontaktujte nás:

Ozveme se Vám a dojednáme podmínky použití služby

    1